clear search expand_more navigate_before navigate_next

AIROH // REGULAMIN

 1. Sklep internetowy znajdujący się pod adresem airoh.pl jest własnością firmy Uhma Bike S.C. P. Uhma, F. Uhma, R. Uhma z siedzibą w Warszawie przy ul Modlińskiej 258. Daje możliwość dokonywania zakupów poprzez internet.
 2. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w sklepie są cenami brutto.
 3. Warunkiem koniecznym dokonania zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, dostępnego na stronie sklepu internetowego.
 4. Po prawidłowym wysłaniu zamówienia, zostanie do Państwa wysłane potwierdzenie zawartej transakcji.
 5. Oferta produktów zawartych w na stronie internetowej pod adresem airoh.pl nie stanowi oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, lecz należy ją traktować jako zaproszenie do składania zamówień i jest ważna na terenie Polski.
 6. Uhma Bike S.C. zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizowanego zamówienia, w przypadkach uniemożliwiających jego realizację. Uhma Bike S.C. zobowiązuje się bezzwłocznie powiadomić Zamawiającego o zaistniałej sytuacji.
 7. Rozpatrywane będą tylko prawidłowo wypełnione formularze.
 8. Klient posiada prawo wyboru formy płatności oraz sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia. Akceptowane formy płatności: PayU, pobranie, przelew tradycyjny na konto.
 9. Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 14 dni roboczych w zależności od dostępności towaru. W szczególnych przypadkach termin realizacji może wydłużyć się do ponad 30 dni roboczych o czym klient zostanie poinformowany drogą mailową.
 10. Dostarczony towar należy sprawdzić w obecności kuriera i w razie uszkodzenia lub niezgodności zawartości z zamówieniem, należy sporządzić protokół. W innych sytuacjach reklamacje nie będą uwzględniane.
 11. Administratorem danych osobowych przekazanych przez Klienta jest Uhma Bike S.C. Uhma Bike S.C. nie będzie udostępniać pozyskanych w serwisie airoh.pl danych żadnym osobom trzecim, firmom ani organizacjom. Podane przez użytkownika dane zostaną wykorzystane w szczególności do realizacji umowy. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. Ust. nr 133 poz. 833). Klienci Serwisu Internetowego airoh.pl mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.
 13. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym Dane techniczne zawarte na stronie airoh.pl mają wyłącznie informacyjny charakter, nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, a ich zdjęcia mogą się różnić od produktów dostępnych w sprzedaży.
 14. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
 15. Oferta znajdująca się na stronie airoh.pl nie jest jednoznaczna ze stanem magazynowym firmy Uhma Bike S.C.
 16. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany lub usunięcia treści opinii o produktach dodawanych przez klientów w przypadkach wprowadzenia błędnej pisowni, używania wulgaryzmów, opisów niezwiązanych z danym produktem itp. Publikowane będą wyłącznie opinie na temat wybranego asortymentu.
 17. W terminie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny.
 18. Wymiana towaru jest możliwa w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki wyłącznie gdy: towar nie ma śladów użytkowania, posiada wszystkie metki, oryginalne opakowania i oznakowania fabryczne, jest odesłany wraz z dowodem zakupu.
 19. Koszty związane z wymianą lub zwrotem towaru ponosi kupujący.

Opis procedury reklamacyjnej:

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem yamaha@uhma-bike.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać :

 • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
 • paragon lub fv zakupu,
 • login allegro, numer aukcji,
 • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
 • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
 • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. dpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.